BLS INTERNATIONAL

Visa Centre Turkey > BLS INTERNATIONAL

Not: Şirketimiz konsolosluk ya da ilgili kurumla anlaşmalı değildir. Bağımsız bir danışmanlık firmasıdır.

BLS INTERNATIONAL

İspanya seyahati gerçekleştirecek vatandaşlarımızla Türkiye’de oturum izni olan farklı ülke vatandaşlarına diplomatik görevler için, pasaport,vize,konsolosluk, atama ve apostil hizmetleri için dış kaynak sunumu konusunda İspanya konsolosluğunun belirlediği başvuru merkezidir. 2017 ocak ayından itibaren Vfs Global üzerinden yapılan İspanya vize başvuruları artık BLS International İspanya vize başvuru merkezlerinde yapılmaktadır. BLS İstanbul, BLS Ankara, BLS Gaziantep, BLS İzmir vize başvuru merkezi Türkiye’de İspanya vize başvurularını kabul etmektedir.Yanlızca Bls İnternational İstanbul ofisinde VIP uygulaması mevcuttur.90 günden uzun sureli vize başvurularında randevu aşamasında BLS İnternational işlem yapar. Diğer işlemleri yine konsolosluk tarafından yürütülür. Konsolosluk ilgili ofise pasaport teslimi sağlar ve kişiler tekrar pasaportlarını o ofisten alır ya da kargo yoluyla gönderilmesini isteyebilir.

İşlem sağlayacak kişiler ispanya vize başvurularında bulunmadan önce, başvuru sahibinin hangi tur vizeye başvurması gerektiğine karar vermelidir. ( Kısa süreli,Uzun süreli, Erasmus vb.)Randevu alırken başvurulan vize tipi seçimi önemlidir Farklı türde alınan randevuyla farklı tur vize başvurusu yapılamaz

Basvuru sahipleri İspanya Vizesi başvurusu öncesinde mutlaka randevu almalıdır, randevu günü ve saatinde de evraklarınızı eksiksiz teslim etmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi için 08503048793 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

İspanya Konsolosluğu için gerçekleşen her işlemde İspanya vize başvuru merkezi BLS International tarafından saglanır. Vize başvuru işlemleri için hazırlanılan evrakların teslimi, parmak izi alınması, dosyanızın elçiliğe teslim edilmesi ve pasaportun başvuru sahibine teslimi görevi ile ispanya konsolosluğu tarafından belirlenmiş tek kurumdur. İspanya Vizesi başvurusu öncesinde mutlaka randevu almalısınız randevunuz olmadan başvurunuz kabul edilmez.

 

(Visited 2.417 times, 3 visits today)